0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

APC

APC

APC by Schneider Electric, світовий лідер в індустрії рішень з енергозабезпечення та охолодження відповідальних систем є підрозділом IT Business компанії Schneider Electric та пропонує найкраще в галузі обладнання, програмне забезпечення та інженерні комплекси для центрів обробки даних, виробничих об'єктів, офісів та домашньої електроніки.


З властивим йому новаторством APC by Schneider Electric постійно створює революційні та енергоефективні рішення для відповідальних додатків у галузі ІТ та промислового виробництва.


Асортимент рішень APC by Schneider Electric включає джерела безперебійного живлення (ДБЖ), системи розподілу електроенергії та прецизійного кондиціювання, стійкові системи, засоби забезпечення фізичної безпеки, системи проектування та управління, а також інженерна архітектура APC InfraStruxure® – найбільш повний програмно-апаратний комплекс для вирішення задач енергозабезпечення, кондиціювання та управління у комутаційних вузлах, серверних.


Компанія Schneider Electric, що спеціалізується в галузі управління енергетичними ресурсами і має представництва більш ніж у 100 країнах світу, є провідним розробником і постачальником комплексних енергоефективних рішень і займає провідні позиції на ринках цивільного та житлового будівництва, промисловості, енергетики та інфраструктури, а також у галузі створення центрів обробки даних та мереж. Понад 140 000 співробітників компанії, оборот якої досяг у 2012 році 24 мільярдів євро, активно працюють над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною та ефективною.Змінний акумуляторний картридж APC RBC24

15950.00 грн.

Немає в наявності

Оригинальные сменные картриджи батарей APC RBC™ протестированы и сертифицированы на совместимость, ч..


Глибина, мм: 343
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

messenger