0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Коробки та підрозетникиАдаптер BASIC Standart зовнішнього монтажу елемент

Элемент "C" PSC/11 белого цвета предназначен для построения многократных внешних подрозетников путем..


Серія: BASIC
Адаптер BASIC зовнішнього монтажу елемент

Элемент "Н" PSH/11 белого цвета предназначен для построения многократных внешних подрозетников путем..


Серія: BASIC
Коробка поверхневого монтажу для рамок K45 на 1xK45 модуль, біла

Настенный подрозетник R250/9 серии K45 предназначен для наружного монтажа различных компьютерных или..


Серія: K45
Коробка поверхневого монтажу для рамок K45 на 2xK45 модуль, біла

Двойной настенный подрозетник R450/9 серии K45 предназначен для наружного монтажа различных компьюте..


Серія: K45
Коробка накладна SIMON10 зовнішня, елемент

Элемент "C" CSC/11 серии SIMON10 белого цвета предназначен для построения многократных внешних подро..


Серія: SIMON10
Коробка накладна SIMON10 зовнішня, елемент

Элемент "Н" CSH/11 серии SIMON10 белого цвета предназначен для построения многократных внешних подро..


Серія: SIMON10
Показано від 1 до 20 з 60 (всього сторінок: 3)

У цьому розділі представлені дві великі групи товарів - підрозетники (монтажні коробки) KOPOS KOLIN, Schneider Electric, MK Electric, KONTAKT-SIMON та розподільні коробки Schneider Electric, OBO Bettermann.


Весь асортимент підрозетників можна умовно поділити на дві групи - окремі і вмонтовані в пластиковий короб. Коробки з першої групи призначені для встановлення електричних, телевізійних, інформаційних RJ, мультимедійних HDMI та VGA модулів безпосередньо на робочу поверхню або методом врізання в неї. У другій групі представлені спеціальні адаптери-підрозетники для монтажу розеток усередину короба. Такі вироби, як QFB2 компанії MK Electric, є частиною аксесуарів для конкретної моделі пластикового короба і підійдуть тільки для нього. Оскільки міжгвинтова відстань у підрозетниках зазвичай стандартна, це накладає обмеження на розмір короба, в який можна встановити ці підрозетники. У нашому асортименті з підрозетниками сумісний короб 100х50, 100х60 та вище.


Обидві групи підрозеників підтримують багатовимірність. Є коробки як на один модуль, так і на два, три, чотири, п'ять. Багатовимірні підрозетники можуть бути як монолітними виробами, наприклад, як подвійний підрозетник у гіпсокартон КР64/2L KOPOS KOLIN, так і складовими з одинарних елементів, як підрозетник у бетон IMT35100 Schneider Electric, що зручно коли заздалегідь невідома конфігурація розведення. Перевага монолітних виробів у їх жорсткості та зручності укладання всередині кабелів через відсутність внутрішніх перегородок.


Підрозетники, що окремо розташовуються, можуть бути внутрішніми і зовнішніми. При виборі внутрішніх виходять з поверхні, куди вони встановлюються - бетон/цегла або гіпсокартон (або інші пустотілі поверхні). Також ці підрозетники можуть відрізнятися по глибині, оскільки іноді потрібно більше місця для монтажу модулів.

Зовнішні підрозетники підбирають під універсальний стандарт 86х86, як одинарний ESU2713 MK Electric, або під системи розеток на яких будується СКС.

Розподільні коробки призначені для безпечної комутації проводів та зручного обслуговування місця з'єднання. Виконані із спеціального негорючого пластику. Вони можуть бути зовнішніми і внутрішніми, причому зовнішні мають достатній ступінь захисту (IP65, IP66) щоб їх можна було розташовувати на вулиці. Кришки коробок можуть бути як на клямках, так і на гвинтах, залежно від моделей. Коробки також підбирають за розміром виходячи і передбачуваної кількості кабелів всередині або іншого обладнання, що встановлюється.

Розгорнути
messenger