0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Кросове обладнанняПоказано від 1 до 16 з 16 (всього сторінок: 1)

Кросове обладнання

Кросове обладнання – це спеціальний набір пристроїв, призначених для створення та забезпечення роботи телефонної та LAN мережі. Сучасне кросове обладнання використовує цифрові технології, завдяки цьому і забезпечується висока швидкість передачі даних в комп'ютерній або телефонній мережі.


У представленому каталозі до вашої уваги запропонований різноманітний асортимент такого обладнання, а саме: крос-панель, з'єднувальний модуль, конектор, плінт і телефонний бокс.

Купуючи у нас плінт або сполучний модуль, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що купуєте якісне кросове обладнання, що забезпечує надійне з'єднання протягом усього терміну експлуатації.

У нас ви завжди зможете придбати як повний комплект кросового обладнання, так і окремо конектор чи плінт. Наші менеджери детально вас проконсультують щодо кросового обладнання, допоможуть його підібрати та оформлять покупку.


Ми пропонуємо своїм клієнтам мінімальні ціни на представлений асортимент кросового обладнання та організуємо оперативну доставку до Вашого міста.

messenger