0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

КомутаториПоказано від 1 до 20 з 33 (всього сторінок: 2)

Fostero online пропонує широкий модельний ряд мережних комутаторів

Комутатор мережі – це спеціальний пристрій, призначений для підключення до спільної комп'ютерної мережі одночасно кількох мережних пристроїв. Це можуть бути комп'ютери, Smart TV, точки доступу, IP камери або домофони, МФУ та мережеві принтери, системи сигналізації та багато іншого мережного обладнання. Крім того, мережний комутатор сьогодні часто використовують для того, щоб з'єднати декілька сегментів мережі в єдину систему.


Мережевий комутатор зберігає у пам'яті схеми комутації, де зазначені унікальні адреси, устаткування, підключеного до мережі, що дозволяє йому адресно передавати дані лише цільового пристрою-одержувача, тим самим, не створюючи зайве навантаження на мережу. Більш того, цей пристрій дає можливість створити більш продуктивну та швидку мережу, що позитивно позначається на роботі вимогливого до пропускної здатності обладнання, підключеного до мережі.


Сьогодні на ринку представлені комутатори з різним рівнем функціональності, а саме керований та некерований комутатор.

Найбільш простою моделлю обладнання є некерований комутатор. Він досить простий у підключенні та обслуговуванні. Для того, щоб пристрій почав працювати його слід просто під'єднати до мережі, і він автоматичному режимі самостійно виконає всі налаштування.


Керований мережевий комутатор є складнішим пристроєм, як технічно, і функціонально. У таких моделях представлений інтерфейс для створення необхідних налаштувань, що дозволяють виконати регулювання параметрів під роботу пристрою в конкретній мережі. Як правило, таке настроювання виконує через web-інтерфейс. Використовуючи керований мережевий комутатор, ви зможете виявляти петлі, встановлювати обмеження швидкості на портах, налаштовувати дзеркалювання та резервування портів, агрегування, пріоритети трафіку QoS, функції VLAN та багато іншого. Цей пристрій також допоможе за необхідності збільшити кількість мережних портів.


Окремо варто звернути увагу на вибір такого комутатора для створення системи IP відеоспостереження, адже такий пристрій має підтримувати технологію Power over Ethernet, оскільки саме цей стандарт дозволяє заощаджувати бюджет на прокладку силового кабелю, даючи можливість камерам відеоспостереження безпосередньо від комутатора.


Звертайтеся, і ми допоможемо вам придбати керовані та некерований комутатор відмінної якості та за доступною ціною. Ми працюємо по всій Україні, тому просто робіть своє замовлення, а ми зробимо все можливе, щоб доставити його у найкоротший термін.

Розгорнути
messenger