0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Про нас

Fostero online – інтернет-магазин телекомунікаційного обладнання компанії Фостеро.

Ми працюємо понад 10 років на ринку України! Нам можна довіряти!


Компанія ТОВ "Фостеро" заснована у 2013 році та є постачальником телекомунікаційного та електротехнічного обладнання виробників: Pleolan, ЦМО, Corning, Legrand, Panduit, Kopos, ДКС, Hager та багатьох інших брендів. Ми пропонуємо своїм Клієнтам великий вибір продукції та високий рівень сервісу. Докладнішу інформацію про постачальників обладнання можна знайти на сторінці виробників.


Основним напрямом діяльності є продаж широкого спектру обладнання необхідного для ЛВС, СКС, ВОЛЗ (Телекомунікаційні шафи та стійки 19, вуличні шафи та бокси, вулиці, кабелі, лотки кабельні, модульні вентилятори, пластикові короби, оптоволоконне обладнання) монтажним, будівельним організаціям так само як і фізичним особам.


Просування на ринок найбільш передових технічних рішень з оптимальним співвідношенням ціни і якості, орієнтованість на запити та потреби Клієнта, а також підтримка великого асортименту продукції є основними принципами роботи компанії.


Як і будь-який успішний бізнес, ми націлені на стійке зростання та розвиток. Ми впевнені, що наші ресурси та сильні сторони мають величезні можливості.


Розмістіть замовлення сьогодні, і ми доставимо його в найкоротший термін!

messenger