0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Політика безпеки

Загальні умови


До перегляду сайту, ознайомтеся з Правилами користування сайтом fostero.ua. Якщо ви не погоджуєтесь з Правилами, не використовуйте Сайт fostero.ua.  Адміністрація Сайту залишає за собою право змінювати Правила Сайту без попередження.


Використання сайту


fostero.ua надає вам доступ до матеріалів Сайту. Вміст Сайту захищається Законом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за вміст зовнішніх ресурсів, посилання на які розміщені на Сайті. Ви можете завантажувати матеріали сайту для особистого некомерційного використання. Вносити зміни, розповсюджувати їх чи торгувати ними без нашої письмової згоди не можна.


Реєстрація


Реєструючись на Сайті, ви надаєте про себе правдиві особисті дані, адміністрація Сайту зобов'язується дотримуватись законодавства України щодо персональних даних. Адміністрація Сайту може використовувати ці дані для маркетингових цілей.


Розміщення відгуків про роботу магазину, коментарів


Розміщуючи матеріали та/або відгуки на сайті користувач несе відповідальність за зміст таких матеріалів, їх відповідність законодавству моральним та етичним нормам. Адміністрація Сайту залишає за собою право публікувати чи ні залишені матеріали на свій розсуд, без повідомлення автора.


Відмова від відповідальності


Надаючи інформацію про сервіси та товари, Адміністрація Сайту не несе відповідальності у випадку, якщо наповнення сервісів та конфігурації продуктів, представлених на сайті, змінено виробником без попередження. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за правильність вказаних на Сайті характеристик, а також за можливі помилки різного характеру. Зображення продуктів на сайті можуть відрізнятися від фактичного виду товарів. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до матеріалів сайту (послуги, продукти, ціни), оновлювати їх на власний розсуд. Адміністрація сайту не несе відповідальності та не має зобов'язань перед користувачами у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами чи збитками, пов'язаними з будь-яким змістом Сайту. Представлені на Сайті продукти можуть бути доступні не у всіх точках роздрібної торгівлі, ціна їхньої реалізації може відрізнятись від зазначеної на сайті.


Договір публічної оферти


Договір публічної оферти подає інформацію про нормативно-правову базу взаємовідносини Продавця та Покупця, порядок оформлення та оплати Замовлення, термін доставки товару, обов'язки, відповідальності Покупця та Продавця, особливості замовлень юридичними особами та фізичними особами та іншими умовами. Докладніше ознайомитись з умовами –    Умови згоди

messenger