0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Волоконно-оптичний кабельПоказано від 1 до 20 з 43 (всього сторінок: 3)

Якісний оптичний кабель за доступною ціною

Оптичний кабель забезпечує високі швидкості передачі даних по оптоволокну. Цей тип кабелю відрізняється тим, що має досить широку пропускну смугу і здатний передавати на великі відстані різні сигнали сигнали. Цей кабель стійкий до різноманітних електромагнітних перешкод, оскільки передає інформацію у вигляді світлового імпульсу, а чи не електрики. Але головне, що він забезпечує максимальний захист інформації, тому що для отримання доступу до файлів, що передаються, потрібно виконати фактичне підключення до кабелю.


Сьогодні оптичний кабель застосовують під час побудови будь-яких мереж телекомунікації, починаючи від домашніх, закінчуючи міжконтинентальними лініями. Види оптоволоконного кабелю


Оптоволоконний кабель для прокладання всередині приміщень - допоможе створити мережі в офісі або вдома, а також лінії зв'язку. Кабель цього типу відрізняється напівщільною зовнішньою оболонкою з незаймистого матеріалу.

Оптичний кабель зовнішньої прокладки допоможе створити зв'язок між будинками на вулицях міст та сіл, переважно в повітрі. Кабель спеціального призначення призначений для створення мереж в екстремальних місцях. Оболонка кабелю спеціального призначення та зовнішньої прокладки відрізняється підвищеною міцністю, здатна забезпечити максимальний захист кабелю від можливих механічних пошкоджень.


Також оптичний кабель класифікується за розмірами центральної жили та своєю конструкцією:

  • Одномодові кабелі призначені для мереж загального призначення, мають відносно малий діаметр і велику дальність зв'язку.
  • Багатомодові кабелі здатні передавати сигнали різної довжини, тому використовуються при створенні комп'ютерних мереж.


Що стосується монтажу кабелю такого типу, його слід виконувати особливо акуратно і уважно. При цьому прокладку кабелю можна виконувати за допомогою повітряної прокладки, закопавши в ґрунт, за допомогою магістралей та кабельних каналів. Термін служби такого кабелю сягає 25 років.


Телефонуйте, і наші досвідчені менеджери допоможуть підібрати оптоволоконний кабель з необхідними характеристиками, високою якістю та за доступною ціною. Ми завжди підкажемо який тип кабелю найбільше підійде вам за технічними параметрами і зорієнтуємо за кількістю необхідного метражу. Це дозволить кожному максимально швидко зробити свій вибір, навіть не виходячи із дому.

Робіть своє замовлення, і ми подбаємо про те, щоб необхідний вам кабель був доставлений у найкоротший термін у будь-яке місто України.

Розгорнути
messenger