0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Лоток металевийПоказано від 1 до 20 з 43 (всього сторінок: 3)

Металеві лотки застосовуються при прокладанні кабельних трас у просторі підвісних стель, у колекторах та елементах різних споруд. Конструкція металевого лотка забезпечує кабелям гарний захист від механічних впливів та впливу навколишнього середовища. Крім того, метал лотків екранує кабелі від дії електромагнітних полів.


Підбираючи металеві лотки для прокладання кабельних трас, потрібно врахувати гранично допустиме навантаження і вибрати відповідні елементи кріплення, а також розрахувати ємність лотка в залежності від кількості кабелів, що укладаються. Сумарна площа поперечного перерізу всіх укладених кабелів має бути більше 60% площі поперечного перерізу лотка. Кабелі можуть укладатися рядами, пакетами, пучками або кілька шарів. При згинанні кабельної траси не можна допускати занадто сильного перегину кабелю. Цей момент необхідно врахувати під час вибору аксесуарів.


Систему металевих лотків слід проектувати з огляду на архітектурні особливості будівель та конструкцію споруд, беручи до уваги естетичні міркування. Тому вибирається найбільш відповідний тип кріплення металевих лотків (за допомогою кронштейнів або консолей).

У ряді випадків, коли до системи металевих лотків не пред'являються жорсткі вимоги щодо захисту від пилу та вологи, можна використовувати перфоровані лотки.


У нашому інтернет-магазині ви можете купити металеві лотки та всі необхідні аксесуари для прокладання кабельної траси.

messenger