0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Типи екранування витої пари

Типи екранування витої пари

Незважаючи на те, що оптика поступово витісняє кабелі на основі міді з ринку СКС, вони все ще популярні завдяки доступності і практичності. Вита пара має широку класифікацію і практично для будь-якого завдання можна підібрати потрібну. Основними властивостями, на які потрібно звертати увагу, є категорія кабелю (5, 5е, 6, 6А, 7), спосіб монтажу (внутрішній, зовнішній) та наявність екрану. Екранування кабелю покращує характеристики кабелю, кабель має кращу несприйнятливість до шуму та нижчі рівні випромінювальної здатності.


Але чи однаковий екран на кабелях? Насправді ні. Існує 6 різних типів екранованого кабелю. Це важливо, оскільки термін STP досить часто вводить в оману. Різні типи екранування мають дуже специфічні застосування. Кожен тип має своє призначення, застосування та визначає конструкцію кабелю.


F/UTP

Ця конструкція зазвичай просто називається FTP. FTP кабель має тільки екранування у вигляді фольги навколо пучка з 4 витих пар. Окремі пари не обгорнуті екраном. Це найпоширеніший тип екранованого кабелю і цілком прийнятний для більшості завдань. Цей тип використовується в екранованих кабелях категорій 5e, 6 та 6A.


S/UTP

Різниця між цим типом та типом екрана з фольги, описаним вище, у захисному матеріалі. У кабелі S/UTP захисний матеріал є металевим обплетенням, а не фольгою, окремі пари не обертаються. Металеве обплетення набагато менш гнучке, ніж екранування фольги, і тому цей тип кабелю буде жорсткішим, ніж з фольгою.


SF/UTP

Цей тип кабелю є комбінацією двох типів описаних вище. Як зовнішній екран використовуються як фольга, так і обплетення, окремі пари не екрановані. Як можна припустити, цей захисний тип дуже ефективний.


Вищезгадані два типи призначені для усунення перешкод ззовні кабелю, але окремі пари всередині кабелю можуть давати наведення один на одного. Зазвичай цей тип не використовується вдома або офісі, але для деяких комерційних об'єктів, центрів обробки даних і промислових підприємств може бути бажаним або навіть необхідним.


S/FTP

Цей тип кабелю має одне металеве обплетення навколо чотирьох пар дротів, і кожна з цих пар індивідуально загорнута в металеву фольгу. Як описано вище, це обмежує кількість перехресних перешкод між парами. Цей тип конструкції застосовується у екранованих кабельних кабелях категорії 7.


F/FTP

Загальний захисний матеріал є фольгою, причому кожна окрема пара загорнута у фольгу. Цей тип кабелю зазвичай використовується для 10GBaseT додатків.


U/FTP

У цьому типі конструкції не використовується загальний захисний екран, окремі пари обернуті фольгою.


У каталозі інтернет-магазину «Fostero online» представлений широкий асортимент кабелю вита пара категорій 5, 5е, 6, 6А, 7, в тому числі екрановані та неекрановані кабелі. Наші менеджери допоможуть вам у виборі найкращого для ваших завдань.


Рекомендовані товари
messenger