0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Кабельна продукціяПоказано від 1 до 20 з 196 (всього сторінок: 10)

Кабель

У нашому інтернет-магазині представлений широкий спектр кабельно-провідникової продукції. У даному каталозі ви зможете знайти не тільки технічні параметри та опис, але й ціни на кабель, що дозволить вам швидко зорієнтуватися та зробити правильний вибір.


Сучасна кабельна продукція – це основний матеріал, який використовується для створення охоронно-пожежної сигналізації, системи відеоспостереження або контролю доступу, відеодомофону, а також структурування багатьох інших кабельних систем. І для того, щоб будь-яка ваша система працювала безпечно довгі роки, необхідно просто правильно підібрати і купити кабель.


Якщо вам необхідно купити кабель для передачі інформаційного сигналу, потрібно вибирати кабель кручена пара, в якому завдяки скручування проводів знижено вплив електромагнітних перешкод.


Оптичний кабель застосовується передачі великих обсягів інформації через сигнал в оптичному діапазоні хвиль.


Для створення магістральних ліній зв'язку потрібен кабель, який складається з оптичних волокон, укладених у спеціальну тонку оболонку або одного або декількох ізольованих провідників.


При створенні розгалужень до господарських споруд, житлових будинків та прокладання повітряних ліній електропередач необхідно купити самонесучий кабель.


Для будь-якого роду електричних приєднань для гнучкого або нерухомого характеру застосовують побутовий кабель. Його технічні характеристики дозволяють застосовувати такий кабель у різних сферах діяльності як на промисловому, так і на побутовому рівні. Це можуть бути різні побутові прилади, електричні конвектори, стабілізатори зображення та багато іншого.


Для монтажу відкритих та прихованих електропроводок використовують настановні дроти.


У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір кабельної продукції за прийнятною ціною. Наші менеджери допоможуть вам зорієнтуватися у представленому асортименті та купити кабель, який повністю відповідатиме вашим параметрам пошуку.


Ми працюємо по території всієї України та готові оперативно здійснити доставку до будь-якого населеного пункту країни. Для того щоб зробити замовлення та купити кабель, вам потрібно просто зв'язатися з нашими менеджерами. Ми гарантуємо, що будь-який кабель, придбаний у нас, прослужить вам довгі роки.

Розгорнути
messenger