0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Доставка і оплата

В інтернет-магазині телекомунікаційного обладнання Fostero online ви можете зробити замовлення за телефоном, електронною поштою або через онлайн оформлення. При замовленні за телефоном або електронною поштою вкажіть артикул, кількість товару, контактні дані.

При оформленні замовлення зверніть увагу в картці товару на важливий статус "В наявності". У цьому випадку товар може бути поставлений протягом 1-3 днів.


Важливі уточнення. Зверніть увагу, що ціна вказана за одиницю вимірювання (наприклад, шафи за штуку, короб і лоток за метр). При цьому є обмеження на кількість відвантаження товару. Пластиковий короб відпускається палками по 2 метри, металевий лоток та кришка до нього по 3 метри, гофротруба та металорукав відвантажуються бухтами.


Оплата заказу

Товар відвантажується за передоплатою.

Можливі наступні варіанти оплати:

  • Для юридичних осіб - безготівкова оплата за рахунком-фактурою. Бухгалтерські документи (рахунок-фактура, видаткова накладна відповідно до чинного законодавства) будуть надані разом з товаром;
  • Приватні особи можуть оплатити товар самостійно за реквізитами компанії після оформлення замовлення, при отриманні в офісі або при отриманні у відділенні Нової Пошти.

Мінімальна сума замовлення без урахування доставки складає 500 гривень або за погодженням з менеджером.

Відвантаження та відправлення товару юридичним особам здійснюється лише за фактом надходження грошей на розрахунковий рахунок.


Способи отримання, доставки

Ми пропонуємо наступні варіанти отримання обладнання:

  • самовивіз з офісу компанії (м. Київ, вул. Сирецька, 28/2). Схема проїзду;
  • відправлення обладнання до регіонів України службами доставки;
  • доставка по Києву транспортом нашої компанії.

Вартість згідно з тарифом оператора, на відділення Нової пошти по Україні – від 80 грн., доставка замовлень по Києву транспортом компанії – від 150 грн.

Доставка замовлення на суму від 10000 гривень – за наш рахунок.

Доставку іншим перевізником, а не Новою Поштою слід обговорювати з менеджером.


Доставка замовлень по Києву масою понад 10 кг. здійснюється до воріт складу, до під'їзду, або до місця найближчого паркування. Подальше переміщення таких замовлень здійснюється силами замовника.

При доставці на територію з в'їздом, що оплачується, Покупець зобов'язаний сплатити вартість в'їзду транспорту і оформити перепустку, в інших випадках доставка здійснюється тільки до місця платного в'їзду.

Пам'ятайте! Усі технічні характеристики та споживчі властивості товару,  Вам слід уточнювати до моменту купівлі товару. До обов'язків водія-експедитора не входить здійснення консультацій щодо споживчих властивостей товарів.

messenger