0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Активне обладнанняПоказано від 1 до 20 з 39 (всього сторінок: 2)

Активне обладнання

У наш час мережеве обладнання широко застосовується для побутового використання. Адже якщо в офісі чи будинку є кілька комп'ютерів чи ноутбуків, то у будь-якому випадку виникне потреба створити універсальну зону Wi-Fi або створити локальну мережу для зручнішого користування чи оперативного доступу до інтернету. І саме активне мережеве обладнання допоможе вам створити якісну мережу, як удома, так і в офісі, тим більше, що варіативність та вартість мережного обладнання дозволяє зробити свій вибір кожному.


До мережного обладнання відносять:

  • комутатор;
  • маршрутизатор;
  • модем;
  • мережеву картку;
  • роутер та інше.


Саме всі ці пристрої допоможуть вам створити якісну локальну або інтернет мережу для активного домашнього або офісного користування. І наш інтернет-магазин допоможе вам придбати будь-яке таке обладнання за доступною ціною.


Одним із невід'ємних елементів створення локальних мереж є комутатор. Цей пристрій застосовують для з'єднання декількох комп'ютерних пристроїв. Вибираючи комутатор, насамперед слід звертати увагу до кількість портів. І в нашому інтернет-магазині запропонований широкий асортимент надійних комутаторів від відомих світових виробників, які виконають поставлене завдання будь-якого ступеня складності.


Маршрутизатор або роутер призначений для того, щоб зв'язувати в одне ціле кілька мереж різного виду. Наприклад, маршрутизатор є незамінним обладнанням при підключенні до Інтернету локальної мережі, а наявність USB портів дозволяє підключити до мережі відразу кілька комп'ютерів. Більше того, саме роутер дуже ефективний за умов низької якості сигналу.


Сучасні моделі маршрутизаторів поділяються на два типи - дротові та бездротові. Останнім часом дедалі популярнішими стають бездротові моделі, оскільки вони не вимагають прокладання кабелю і дають можливість встановлювати комп'ютерні пристрої в будь-якому зручному місці. Завдяки сучасним технологіям такий маршрутизатор забезпечує якісний прийом та передачу сигналу у будь-якій будівлі, незалежно від його конструкції. До безперечних переваг таких пристроїв слід віднести і той факт, що вони гарантовано запобігають несанкціонованому доступу до будь-якого вашого комп'ютерного пристрою, надійно забезпечуючи безпечну мережу, захищаючи комп'ютер від всіляких вірусних атак. Це можливо завдяки тому, що роутер може підтримувати кілька протоколів шифрування.


Також варто звернути увагу, що Wi-Fi роутер здатний створювати кілька потоків та ефективно розподіляти навантаження.


Таким чином, саме маршрутизатор або роутер проведе маршрут доступу з локальної мережі до глобальної та забезпечить злагоджену роботу вашої локальної мережі. Модеми допоможуть приєднатися до Інтернету. Комутатор поєднає будь-яку вашу мережу в єдине ціле, а мережні карти забезпечать налагоджений доступ і роботу в мережі.


Наші менеджери підходять індивідуально до кожного клієнта, тому звернувшись до нас, ви завжди отримаєте грамотну консультацію та зможете швидко розібратися у представленому асортименті.

Ми пропонуємо лише якісне активне обладнання, яке навіть у важких умовах експлуатації прослужить вам довгі роки. Для того, щоб придбати будь-яке активне обладнання з даного каталогу, вам потрібно просто зв'язатися з нашими менеджерами, які завжди допоможуть зробити вам правильний вибір, оформлять замовлення та організують доставку до вашого міста.

Розгорнути
messenger