0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Електричний кабельПоказано від 1 до 20 з 84 (всього сторінок: 5)

Електричний кабель


Електричним кабелем називають електротехнічні вироби, які застосовують для об'єднання споживання електроенергії з її джерелом, а також для з'єднання об'єктів, приладів, деталей і вузлів електричних схем.


У даному каталозі широко представлений провід установчий та побутовий, кабель силовий та силовий термостійкий, а також самонесучий провід. У нас ви зможете придбати електричний кабель, до числа яких входить кабель ВВГ і  кабель ПВС.

Кабель ПВС – це гнучкий провід побутового значення з багатодротовою мідною жилою. У наші дні кабель ПВС застосовується для підключення побутових електроприладів, електроінструменту та підключення техніки.

Кабель ВВГ – це самонесучий мідний кабель, який застосовується для монтажу на будь-яких відкритих просторах, а також спеціалізованих естакадах в приміщеннях. Кабель ВВГ не рекомендується прокладати в землі.


Наші менеджери допоможуть вам розібратися в запропонованому асортименті та правильно підберуть кабель відповідно до умов експлуатації.

Ми працюємо по всій Україні та пропонуємо широкий вибір кабелю за доступною вартістю. У нас ви зумієте завжди вибрати і придбати провід силовий або побутовий, кабель ВВГ або кабель ПВС, а також самонесучий кабель необхідної вам гнучкості та перерізу. Ми гарантуємо, що вся продукція, представлена в даному каталозі, відрізняється високою якістю і за правильних умов експлуатації прослужить довгі роки.


Для того щоб купити необхідний кабель, вам просто слід зв'язатися з нашими консультантами, вони підкажуть вам оптимальний варіант кабелю, швидко приймуть замовлення та оформлять доставку до вашого міста.

messenger