0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Патч-панеліПоказано від 1 до 20 з 26 (всього сторінок: 2)

Патч-панель комутаційна

Патч-панель – це комутаційний інструмент для з'єднання ділянок структурованих кабельних мереж, що складається з портів, кількість яких варіює від восьмої до сорока восьми (найпопулярніші на 9, 12 і 48). З одного боку патч панель має безліч сполучних роз'ємів, а з іншого розміщені контакти для монтування дротів за допомогою спеціалізованого обладнання. У порівнянні з будь-яким іншим видом з'єднань патч-панель має явні переваги, такі як проста та інтуїтивно зрозуміла схема, універсальність, легкість монтування та реорганізації, і звичайно ж, оперативність перекомутації. Наявність можливості швидко замінювати окремі ділянки мережі позбавляє необхідності перекладати дроти, їх потрібно лише підключити у вільний порт. Спосіб підключення кабелів, який використовується в такому обладнанні, максимально надійний і дозволяє легко змінювати її конфігурацію мережі.


Існують два основних способи використання даних панелей. У першому патч-панель застосовується як точка зв'язку між портами робочих місць та портами АСО, а сама збірка реалізується комутаційними шнурами від панелі до портів. У другому випадку комутаційні панелі використовуються попарно, при цьому одна з них представляє порти АСО, а друга порти робочих місць. Комутація здійснюється спеціальними шнурами між панелями.


Комутаційні панелі можна класифікувати за різними ознаками. Так в залежності від складу роз'ємів, патч-панелі поділяються на фіксовані (мають готовий, зібраний вид із встановленою кількістю портів), які також відрізняються в залежності від використання (для мідних проводів, мультимедійного обладнання та волоконно-оптичного), і набірні. (укомплектовані за бажанням модулями різної категорії). За способом кріплення патч-панель буває монтується в стійку, монтується в проміжні конструктиви і настінної. На кшталт використовуваних роз'ємів панель буває телефонної і комп'ютерної крос панеллю. У міру злиття телефонії з мережами передачі даних в епоху технологічного прогресу комутаційні панелі стали широко використовуватися замість класичних, так як на таку панель зручно виводити порти офісної міні АТС. Бажаючи купити патч, зверніть також увагу на те, що панелі бувають експоновані (для перешкод захищених комп'ютерних мереж) і неекспоновані (для підключення окремих складових мережі один до одного).


Якщо ви вибираєте обладнання для офісу, краще відразу придбати патч-панель на 48 портів у пристрої. Локальна мережа швидше за все зростатиме, тому завжди слід передбачати можливості для розширення. Потрібно пам'ятати, що разом з патч-панеллю є сенс використовувати кабельний органайзер, так як він допомагає структурувати підходящі кабелю. Завдяки наданому в інтернет магазині асортименту, Ви можете придбати обладнання в комплекті, розрахованому на роботу за будь-яких умов за адекватними цінами. У нас представлений найширший асортимент моделей, вибирайте!

Розгорнути
messenger