0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Обираємо металеві кабельні лотки

Обираємо металеві кабельні лотки

Металеві кабельні лотки. Безпека для ваших мереж


Металеві кабельні лотки – це спеціальні електротехнічні вироби, виготовлені з металевого профілю та призначені для безпечного прокладання кабельних трас в елементах різних споруд, колекторах, просторі підвісних стель. Унікальна конструкція металевих лотків забезпечує кабелям та проводам максимальний захист від негативного впливу навколишнього середовища та можливих механічних пошкоджень. Лотки виробляють із оцинкованої за методом Сендзіміра сталі, вони вважаються найзручнішими та найдовговічнішими пристроями для монтажу різних кабельних систем. Повний асортимент ви можете переглянути за цим посиланням


Сучасні металеві кабельні лотки можуть бути виконаними з листового металу - перфорованим або неперфорованим, з кришкою або без; і зі зварених між собою особливим чином металевих лозин (дроту) - дротяні кабельні лотки. Це дозволяє використовувати їх за будь-якого виду монтажу кабельної траси, а головне – спільно прокладати кабелі різного типу, просто розділивши всередині лоток перегородкою.

Переваги металевих кабельних лотків

 • Їх використання дозволяє відкрито прокладати кабельні траси, що в перспективі дає можливість легко обслуговувати та розвивати побудовані системи.
 • Трубчаста замкова конструкція без гострих кромок, що в кілька разів підвищує характеристики міцності таких лотків.
 • Конструкція цих виробів зумовлює простоту та високу швидкість монтажу ліній.
 • Величезна різноманітність типорозмірів самих лотків, а також широкий вибір аксесуарів до них, дозволяє проектувати та створювати кабельну трасу будь-якого рівня складності. Широкі можливості щодо нарощування та модернізації кабельної системи.
 • Перфоровані кабельні лотки забезпечать хорошу вентиляцію кабелів.
 • Захист системи від забруднень. Лоток, що має структуру сітки, не затримує бруду та інших речовин.
 • Кабельні металеві лотки відгороджують проведену систему електрокабелів від легкозаймистих предметів, що суттєво знижує рівень пожежної небезпеки.

Також у нас великий вибір аксесуарів для кабельних лотків.


Кабельні металеві лотки дозволяють монтувати кабельні мережі як всередині, так і зовні приміщення. Однак варто звернути увагу, що найчастіше для монтажу кабелю та проводів усередині приміщення використовують дротяний лоток. Такі лотки можуть монтуватися гвинтами, кліпсами або затискачами, а кабелі, укладені всередину, закріплюються стяжками.

Кабельні дротяні лотки можуть бути виготовлені з оцинкованого дроту або нержавіючої сталі. Перші стануть відмінним рішенням для монтажу кабельної системи в агресивному середовищі, в інших випадках можна використовувати оцинкований лоток.

Встановлюючи кабельні дротяні лотки, ви забезпечите:

 • легкість монтажу кабельних систем;
 • прямий доступ до кабелів у будь-який час;
 • ефективне охолодження кабельної системи;
 • відсутність бруду, пилу та скупчення води.


Правила вибору металевих кабельних лотків

Незалежно від того який тип кабельних лотків для прокладання трас ви виберете, в першу чергу слід визначити гранично допустиме навантаження, підібрати елементи кріплення і, в залежності від кількості кабелів, що укладаються, підібрати глибину лотка. При цьому слід пам'ятати, що кабелі можуть укладати пучкам і пакетами, рядами і навіть в кілька шарів, головне, щоб сумарна площа поперечного перерізу укладених кабелів не перевищувала 60% площі поперечного перерізу лотка. Підбираючи кронштейни, кріплення та аксесуари для лотків, пам'ятайте, що при побудові кабельної траси не можна допускати її сильного перегину.

При проектуванні систем металевих лотків обов'язково потрібно враховувати конструкції споруд та архітектурні особливості приміщень, тільки так ви зможете правильно вибрати необхідний тип металевого лотка, його кріплення та без зайвих проблем монтувати кабельну систему будь-якої складності.


Рекомендовані товари
messenger