0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00 грн. 

Corning

Corning

www.corning.com


Компанія Corning стояла біля витоків волоконно-оптичних технологій передачі інформації. Перші розробки Corning у цій галузі відносяться до 1970 року. Сьогодні Corning є світовим виробником оптичного волокна та однією з 500 найбільших компаній США. У 1970 році Corning розробила оптичне волокно, придатне для передачі на великі відстані. Оптичне волокно - це, на сьогоднішній день, найвідоміший і найбільший бізнес Corning Communications.


Кабельні Системи Corning – це виробництво високоякісної кабельної продукції з її подальшим сервісним обслуговуванням та більш ніж двадцятирічний лідерство на ринку телекомунікаційної індустрії.


Найширший вибір волоконно-оптичних та мідних рішень включає:

  • волоконно-оптичний кабель для повітряної, підземної, каналізаційної, залізничної, електро-, підводної прокладок;
  • рішення для корпоративних мереж зв'язку, що включають волоконно-оптичні та мідні кабелі для передачі даних, волоконно-оптичні конектори та інші компоненти;
  • кабельне обладнання та прилади, включаючи мережеві кабельні інтерфейси, вимірювальне обладнання, апарати для зварювання оптичних волокон, кабельні компоненти та волоконно-оптичні конектори;
  • кросове обладнання для цифрових телефонних станцій;
  • мережеве обслуговування, що включає розробку мережного дизайну, проектне управління, монтаж, сервісні послуги та програми навчання спеціалістів.


Corning пропонує високоякісні рішення щодо прокладання волоконно-оптичних та мідних кабелів як для магістральних мереж зв'язку, так і для мереж доступу.Показано від 1 до 20 з 81 (всього сторінок: 5)

messenger